Amerika Vizesi


Amerika vizesi başvurusu artık çok kolay! Sana atadığımız vize danışmanı ile görüş, tüm başvuru sürecini en hızlı, doğru, güvenilir şekilde sonuçlandır.


Vize Danışmanına Ulaş

Başvurunu başlatmak ve soruların için hemen vize danışmanına ulaş.


Ad-Soyad


E-mail


Telefon


Dilerseniz başvurunuzu anlatan bir yazı girebilirsiniz


Congratulations. Your message has been sent successfully.
Error, please retry. Your message has not been sent.

Amerika vizesi başvurularınız vize danışmanlarımızla çok kolay!

Amerika Vizesine Nasıl Başvurulur?

1

Danışmanınla Görüş

Formu Doldur veya telefon ile sana özel Amerika vize danışmanına ulaş. Başvuruna özel evrakları belirle sana özel başvuru çözümüne sahip ol.
2

Başvuru Dosyan Hazırlansın

Başvuru dosyası, dilekçeler ve formlar vize danışmanın tarafından hazırlansın. Parmak izin varsa başvuruya gelmene bile gerek yok!
3

Vizen Hazır !

Tüm başvuru ve sonrasındaki süreç danışmanın tarafından takip edilsin ve çıkan pasaportun sana ulaştırılsın, keyifli seyahatler!

Başvurunu en hızlı şekilde gerçekleştir

Sana özel evrakları topla, hiç bir formla uğraşma

Başvuru sürecini gizlilik ve kurumsal güven içinde sonuçlandır

Özel vize danışmanı başvurunun her aşamasıyla ilgilensin

Amerika Vizesi Sık Sorulan Sorular

Hazırlamam Gereken Form ve Dilekçeler Nelerdir?
Amerika vizesi için gerekli olan tüm dilekçe ve formlar vize danışmanı tarafından hazırlanarak imzanıza sunulmaktadır.
Amerika Vize Danışmanına Nasıl Ulaşabilirim?
Amerika vizesine başvurmak, randevu almak ve sorularınızı sormak için vize danışmanınıza 0850 885 00 50 numaralı telefondan veya info@babursahvize.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Amerika Schengen Vizesi


Macera dolu Amerika, belki de vize alınması en güç ülkelerin başında gelmektedir. Sebebi ise bu ülkenin gerek sosyo-ekonomik imkanları, gerekse kişi başına düşen milli gelir dağılımı kişilerin bu ülkeye duyduğu hayranlığı bir kat daha arttırmıştır.
Özellikle Amerika vizesi almak için gireceğiniz mülakatlarda sizin için gerekli olacak belgeleri, tarafınıza yöneltilecek sorulara cevap niteliğinde önceden hazırlamanız işinize yarayacak önemli bir detaydır. Bu süreçte karşınıza çıkabilecek tüm olumsuzluklara önceden önlemler almak içinse Babürşah Vize ekibinin sağlayacağı Amerika Vizesi danışmanlık hizmeti işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Amerika vizesi için öncelikle başvuru formunun tam ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Ardından online olarak alacağınız randevunun ardından vize onay sürecine girmiş olacaksınız. Başlangıçtan onay sürecine kadar yapmanız gereken işlemler, hazırlamanız gereken belgeler ve davranış, mülakat soruları konusunda tüm ihtiyacınız olan bilgiler Tatil Oley ekibi tarafından sizlere aşılanacaktır.

Gerçekler ile hayallerin sıkça kesiştiği Amerika’ya seyahat nedeninizi şeffaf şekilde belirtmeniz sizin yararınıza olacaktır. Aynı zamanda Amerika’da ikamet eden bir tanıdığınız yok ise herhangi bir işletmeyi seçerek orayı ziyaret edeceğinizi belirtmeniz mümkündür.
Eğer ki tatil ve gezi amaçlı Amerika’ya bir seyahat düşünüyorsanız bu yazdıklarımızı seyahat defterinize veya akıllı telefonunuza mutlaka not alın. Gidip de görmediğiniz bu yerler için sonradan pişmanlık duymanız zira bir şey değiştirmeyecektir.

Amerika Gezilecek Yerler

French Quarter, New Orleans.
Walt Disney World’s Magic Kingdom, Orlando.
Times Square, New York City.
Fenway Park, Boston.
Mount Rushmore, South Dakota.
Taos Pueblo, New Mexico.
Pike Place, Seattle.
Big Sur, California.

Amerika vizesi almak istiyenler arasında daha önce yurt dışına çıkmamış kişiler olduğu gibi bu işlemlerin ne kadar karmaşık ve zor olduğunu bilen kişiler de mevcuttur. Bu nedenle Babürşah Vize ekibi olarak yılda binlerce kişiye vize almasında yardımcı olurken sizleri de unutmadık. Vize işlemlerinizi hızlı, kolay ve eksiksiz şekilde gerçekleştirirken siz tatil planınızın detaylarını hazırlamaya şimdiden başlayabilirsiniz!


Vize Tipleri

Amerika Vize Evrakları


Amerika vizesi başvurusu için gerekli evrak listesi size özel hazırlanmaktadır. Temel evrak listesini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İndir
Amerika Vize Başvurusu

Ofisimize ulaşın, başvurunuzu başlatın

Cumhuriyet Meydanı

İzmir Cumhuriyet Medyanı Pasaport vapur iskelesinin karşı sokağındayız.


  • Pasaport İskeleye 2 dk yürüme mesafesinde
  • Cumhuriyet Meydanı'na 150 metre
  • Taksi dolmuş ile rahat ulaşım