Dubai Vizesi


Dubai vizesi başvurusu artık çok kolay! Sana atadığımız vize danışmanı ile görüş, tüm başvuru sürecini en hızlı, doğru, güvenilir şekilde sonuçlandır.


Vize Danışmanına Ulaş

Başvurunu başlatmak ve soruların için hemen vize danışmanına ulaş.


Ad-Soyad


E-mail


Telefon


Dilerseniz başvurunuzu anlatan bir yazı girebilirsiniz


Congratulations. Your message has been sent successfully.
Error, please retry. Your message has not been sent.

Dubai vizesi başvuru işlemlerinizi profesyonel vize danışmanlarımızla hızlı, kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dubai Vizesine Nasıl Başvurulur?

1

Danışmanınla Görüş

Formu Doldur veya telefon ile sana özel Dubai vize danışmanına ulaş. Başvuruna özel evrakları belirle sana özel başvuru çözümüne sahip ol.
2

Başvuru Dosyan Hazırlansın

Başvuru dosyası, dilekçeler ve formlar vize danışmanın tarafından hazırlansın. Parmak izin varsa başvuruya gelmene bile gerek yok!
3

Vizen Hazır !

Tüm başvuru ve sonrasındaki süreç danışmanın tarafından takip edilsin ve çıkan pasaportun sana ulaştırılsın, keyifli seyahatler!

Başvurunu en hızlı şekilde gerçekleştir

Sana özel evrakları topla, hiç bir formla uğraşma

Başvuru sürecini gizlilik ve kurumsal güven içinde sonuçlandır

Özel vize danışmanı başvurunun her aşamasıyla ilgilensin

Dubai Vizesi Sık Sorulan Sorular

Hazırlamam Gereken Form ve Dilekçeler Nelerdir?
Dubai vizesi için gerekli olan tüm dilekçe ve formlar vize danışmanı tarafından hazırlanarak imzanıza sunulmaktadır.
Dubai Vize Danışmanına Nasıl Ulaşabilirim?
Dubai vizesine başvurmak, randevu almak ve sorularınızı sormak için vize danışmanınıza 0850 885 00 50 numaralı telefondan veya info@babursahvize.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Dubai Schengen Vizesi


Arap Emirlikleri sınırlarında bulunan; Dubai kenti keşfedilmesi gereken olağanüstü bir yerdir. Dünyanın en yüksek kulesini görmeniz ve deniz üzerinde oluşturulmus olan iş merkezini görmeniz için sizleri Dubai vizesi almaya davet ediyoruz. Burç El Arap uzunluğu tarif edilemeyecek kadar yükseklikte olan büyük mimariyi kim görmek istemez. Yükseklikteki heyecanı yaşamak için Dubai şehrine vize almanız gerekmektedir. Dubai’de bulunan koyları muhakkak gezmelisiniz. Ultra lüks otelleri bulunan deniz manzarası olan otelleri görmemeniz için hiç bir neden bulunmamaktadır.

Dubai vize işlemleri ve online uçak bileti kampanyalarımızdan sizlerinde faydalanmasını öneriyoruz. Güvenilir ve sorunsuz vize olanağı sağlıyor, memnuniyet kazandırıyoruz. Vize başvuru işlemlerinizde her türlü soruyo sorabilirsiniz. Birleşik Arap Emirlikleri Konsolosluğu Dubai’ye gitmek isteyen yolcular için vize başvuru evraklarını belirtmektedirler. Başvuru harçlarınız Dubai vizesi alırken öğrenebilirsiniz. Dubai’ye giderken seyahat planlamanızı muhakkak bildirmelisiniz. Vize danışmanlarımız sizlerin hizmetlerinde olacaklardır. Profesyonel hizmet vermekteyiz. Kayıt işlemleri bir form ile başlamaktadır. Ülkeye giriş çıkış işlem planlamanızı dubai vizesi alırken belirtmek gerekmektedir. Dubaiye giderken seyahat amacı muhakkak belirtilmelidir. Amaca uygun vize seçimi yapılmalıdır. Gezi amaçlı mı yoksa iş amaçlı mı olduğu belirtilmesi gereken önemli konulardandır. Birleşik emirliklere ait olan bu emirliği bende keşfetmek istiyorum diyorsanız turlamızıda kontrol edebilirisiniz. Dubai konsolosluklarının belirlemiş olduğu çerçevede yarımadada kurulmuş bu güzel liman kentinde sizlerde çalışmak istiyorsanız dubai vizesi almayı ihmal etmemelisiniz. Burç El Arap oteline girmek büyük güvenlik önlemlerini almaktan geçmektedir. İsmi gibi lüks bir oteldir. Son yirmi yıl içerisinde hizmet veren denize nasır yarımadada kontrol edilmiş bu oteli muhakkak ziyaret etmek Dubai vizesi almaktan geçer. Basra körfezinde kurulu olan adaları vize aldıktan sonra ziyaret edebilirisiniz. Ülkeler arası geçiş işlemi kolaylıkla yapılmaktadır. Yeterki evraklar sorunsuz ve eksiksiz hazırlanmış olsun. Türk vatandaşları için gerekli evrakları online Dubai vizesi sayfamızdan ulaşarak erişim sağlayabilirsiniz. Arap Yarımadası yerleşkesinde bulunan büyük alışveriş kenti olan Dubai şehri resmen çölden oluşturuldu. Yalnızca balıkçılıkla oluşan kasaba büyüdükçe büyüdü. Büyük projelere imza attı. Sizlerde bu başarılı kente Dubai vizesi alarak şahitlik edebilirsiniz. Şehirde yani ülkede bir çok emirlikler var sizlerde bu emirlerden birisi olan Dubai’yi görmek için geç kalmış sayılmazsınız. Diğer emirliklere göre pahalı olan bu şehire vize almak oldukça kolay. Kimlik fotokobinizii ikametgah bilgilerinizi belirtmeniz gerekmektedir. Dubai Konsolosluklarına gerekli başvuruı evraklarını muhakkak götürmelisiniz. İhtişam ve zenginlik dolu bu yolculuğa çıkmak için vize almanızı öneriyoruz. Çölü adeta yaşanılır hale getiren şehir Türk vatandaşların hizmetindedir. Mail atarak müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz.

Kısaca özet geçmek gerekirse; konsolosluk azami 58 günlük vize vermektedir. Bu süreye kadar Dubai’ye giriş yapılması zorunludur. Yolcu Bae’ye giriş yaptıktan sonra azami 29 gün kalabilme imkanına sahiptir. Eğer bu sürede çıkış yapılmazsa 3000 Usd’lik bir cezası bulunmaktadır. Başvuru sürecini takiben azami 72 saat içerisinde olumlu yada olumsuz dönüş yapılmaktadır. Konsolosluk her gün 09:00-16:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Online olarak haftanın her günü, günün her saati başvuru imkanı bulunmaktadır. Vize sadece umumi pasaportlar için uygulanmaktadır. Ayrıca pasaportun geçerlilik süresi BAE’ye giriş tarihinden itibaren en az 6 ay süreyle geçerli olması gerekmektedir. Başvuru tarihinizi ve biletinizi alırken bu durumada dikkat etmelisiniz. Yeni çekilmiş bir fotoğraf ile gitmeniz önemlidir. Ayrıca vize bedeli 115 USD’dir. Web sitesinden vize sonucunu takip edebilirsiniz. Giriş yaparkende Dubai polisi vizenizi kontrol ederek, onay sayfasına bakacaktır.


Vize Tipleri

Dubai Vize Evrakları


Dubai vizesi başvurusu için gerekli evrak listesi size özel hazırlanmaktadır. Temel evrak listesini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İndir
Dubai Vize Başvurusu

Ofisimize ulaşın, başvurunuzu başlatın

Cumhuriyet Meydanı

İzmir Cumhuriyet Medyanı Pasaport vapur iskelesinin karşı sokağındayız.


  • Pasaport İskeleye 2 dk yürüme mesafesinde
  • Cumhuriyet Meydanı'na 150 metre
  • Taksi dolmuş ile rahat ulaşım