İtalya Vizesi


İtalya vizesi başvurusu artık çok kolay! Sana atadığımız vize danışmanı ile görüş, tüm başvuru sürecini en hızlı, doğru, güvenilir şekilde sonuçlandır.


Vize Danışmanına Ulaş

Başvurunu başlatmak ve soruların için hemen vize danışmanına ulaş.


Ad-Soyad


E-mail


Telefon


Dilerseniz başvurunuzu anlatan bir yazı girebilirsiniz


Congratulations. Your message has been sent successfully.
Error, please retry. Your message has not been sent.

İtalya vizesi başvuru işlemlerinizi profesyonel vize danışmanlarımızla hızlı, kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İtalya Vizesine Nasıl Başvurulur?

1

Danışmanınla Görüş

Formu Doldur veya telefon ile sana özel İtalya vize danışmanına ulaş. Başvuruna özel evrakları belirle sana özel başvuru çözümüne sahip ol.
2

Başvuru Dosyan Hazırlansın

Başvuru dosyası, dilekçeler ve formlar vize danışmanın tarafından hazırlansın. Parmak izin varsa başvuruya gelmene bile gerek yok!
3

Vizen Hazır !

Tüm başvuru ve sonrasındaki süreç danışmanın tarafından takip edilsin ve çıkan pasaportun sana ulaştırılsın, keyifli seyahatler!

Başvurunu en hızlı şekilde gerçekleştir

Sana özel evrakları topla, hiç bir formla uğraşma

Başvuru sürecini gizlilik ve kurumsal güven içinde sonuçlandır

Özel vize danışmanı başvurunun her aşamasıyla ilgilensin

İtalya Vizesi Sık Sorulan Sorular

Hazırlamam Gereken Form ve Dilekçeler Nelerdir?
İtalya vizesi için gerekli olan tüm dilekçe ve formlar vize danışmanı tarafından hazırlanarak imzanıza sunulmaktadır.
İtalya Vize Danışmanına Nasıl Ulaşabilirim?
İtalya vizesine başvurmak, randevu almak ve sorularınızı sormak için vize danışmanınıza 0850 885 00 50 numaralı telefondan veya info@babursahvize.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

İtalya Schengen Vizesi


İtalya, bazen bir belgesel kesitinde, bazen de yemek programlarında pizza ve spagettileri ile gözünüze takılmış olabilir. Peki, sizi bu maceraya sürükleyen neden nedir? Evet, usta sanatçılara ev sahipliği yapan, ünlü otomobil markalarının doğmasını sağlayan, modanın merkezinin tam kalbinde yer alan İtalya’dan bahsediyoruz.
İtalya’ya gitmek istiyorsanız öncelikle saat farkını unutmadan saatlerinizi 1 saat geri almayı unutmayın, zira orada saatlerin nasıl geçtiğini bile anlamayabilirsiniz. 3 saatlik bir uçuşun ardından ulaşabileceğiniz İtalya’nın en önemli şehirleri ise Napoli, Milano, Floransa, Torino, Ravenna, Roma, Genova ve Venedik şehirleri gelmektedir. Milano özellikle modanın kalbinin attığı Dünya’daki en önemli şehirlerden biri olarak kabul edilmektedir.
İtalya seyahatleriniz için gerekli olan vize ise Schengen vizesi olan İtalya vizesidir. İtalya vizesibaşvurusunun oluşturulması, gerekli belgelerin hazırlanması ve konsolosluk onayına sunulması içinde Tatil Oley ekibi sizlerin her zaman yanındadır. Herkesin yaşamı boyunca mutlaka en az 1 defa görmesi gereken ülkeler arasında yer alan İtalya artık bir hayalden çıkıp sizin için bir rotaya dönüştürülebilir.
Neden İtalya Vizesi Danışmanlığı
Vize işlemleri konusunda sağladığımız binlerce seyahat işlemi sonucunda edindiğimiz tecrübeler bizlere paralel olarak da sizlere çok şey kazandırdı. Artık hazırlanması gereken belgelerin, nasıl hazırlanacağı, ne kadar sürede sağlanacağı, nasıl kesin onay alacağı konusunda edindiğimiz bilgiler ile İtalya vize işlemlerinizi ve diğer ülkeler için gerekli tüm vize işlemlerinizi kolayca birlikte gerçekleştirebiliyoruz.
“Hayallerinizi daha ne kadar erteleyeceksiniz?”


Vize Tipleri

İtalya Vize Evrakları


İtalya vizesi başvurusu için gerekli evrak listesi size özel hazırlanmaktadır. Temel evrak listesini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İndir
İtalya Vize Başvurusu

Ofisimize ulaşın, başvurunuzu başlatın

Cumhuriyet Meydanı

İzmir Cumhuriyet Medyanı Pasaport vapur iskelesinin karşı sokağındayız.


  • Pasaport İskeleye 2 dk yürüme mesafesinde
  • Cumhuriyet Meydanı'na 150 metre
  • Taksi dolmuş ile rahat ulaşım