Romanya Vizesi


Romanya vizesi başvurusu artık çok kolay! Sana atadığımız vize danışmanı ile görüş, tüm başvuru sürecini en hızlı, doğru, güvenilir şekilde sonuçlandır.


Vize Danışmanına Ulaş

Başvurunu başlatmak ve soruların için hemen vize danışmanına ulaş.


Ad-Soyad


E-mail


Telefon


Dilerseniz başvurunuzu anlatan bir yazı girebilirsiniz


Congratulations. Your message has been sent successfully.
Error, please retry. Your message has not been sent.

Romanya vize başvuru işlemlerinizi profesyonel vize danışmanlarımızla hızlı, kolay ve güvenilir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Romanya Vizesine Nasıl Başvurulur?

1

Danışmanınla Görüş

Formu Doldur veya telefon ile sana özel Romanya vize danışmanına ulaş. Başvuruna özel evrakları belirle sana özel başvuru çözümüne sahip ol.
2

Başvuru Dosyan Hazırlansın

Başvuru dosyası, dilekçeler ve formlar vize danışmanın tarafından hazırlansın. Parmak izin varsa başvuruya gelmene bile gerek yok!
3

Vizen Hazır !

Tüm başvuru ve sonrasındaki süreç danışmanın tarafından takip edilsin ve çıkan pasaportun sana ulaştırılsın, keyifli seyahatler!

Başvurunu en hızlı şekilde gerçekleştir

Sana özel evrakları topla, hiç bir formla uğraşma

Başvuru sürecini gizlilik ve kurumsal güven içinde sonuçlandır

Özel vize danışmanı başvurunun her aşamasıyla ilgilensin

Romanya Vizesi Sık Sorulan Sorular

Hazırlamam Gereken Form ve Dilekçeler Nelerdir?
Romanya vizesi için gerekli olan tüm dilekçe ve formlar vize danışmanı tarafından hazırlanarak imzanıza sunulmaktadır.
Romanya Vize Danışmanına Nasıl Ulaşabilirim?
Romanya vize başvurusu yapmak, randevu almak ve sorularınızı sormak için vize danışmanınıza 0850 885 00 50 numaralı telefondan veya info@babursahvize.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Romanya Schengen Vizesi


Türkiye’nin kuzey batısına düşen, kısmen de olsa ülkemiz ile ortak birçok noktaya sahip olan Romanya normal iklim şartlarına sahip olarak yazları sıcak kışları ise çetin soğukluklar ile geçmektedir. Tarihi ve doğal güzelliklere sahip olan Romanya yılda oluşan toplam kar oranının %5,8’ini Turizm’den sağlamaktadır.

Bu ülkeye gidilmesi gereken en iyi dönem ise yaz aylarıdır. Eğer ki kayak sezonuna yetişmek istiyorsanız da Aralık – Mart ayları sizin için ideal dönemi oluşturmaktadır. Mutfak zenginliği ile de bilinen Romanya’da 18-30 yaş arası herkesin iyi derecede İngilizce konuştuğu bir ülke olduğundan iletişimde sorun yaşamazsınız.

Romanya Vize Şartları

Romanya vizesi yetki sahibi konsolosluklar tarafından verilmektedir. Romanya vize işlemleri başvuru formunu doldurarak, başvurunun değerlendirmek üzere gönderilmesi ile devam eder. Gelen cevaba göre konsolosluktan randevu talep edilir. Ardından vize başvurusunu şahsen talep etmek için bir mülakata katılmanız gerekmektedir. Bu adımda gerekli olan ücretin de ödenmesi gerekmektedir. Ardından yapmanız gereken size verilen takip numarası ile başvurunuzun sonucunu takip etmeniz gerekmektedir.

Tüm bu işlemler sadece genel olarak bahsedilen adımları oluşturmaktadır. Her maddenin kendi içerisinde birçok detay ve belge ibraz edilmesi gereken aşamalardan oluştuğunu belirtmek isteriz. Sizin için çok karışık geliyorsa Babürşah Vize ekibi olarak Romanya vize başvurusu işlemlerini sizin yerinize takip edebilir, gerekli yönlendirmeler ile kolayca vize almanızı sağlayabiliriz. Gelen talepler doğrultusunda sağladığımız vize onay tecrübelerinden sizlerin de yararlanmanızı isteriz.


Vize Tipleri

Romanya Vize Evrakları


Romanya vizesi başvurusu için gerekli evrak listesi size özel hazırlanmaktadır. Temel evrak listesini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

İndir
Romanya Vize Başvurusu

Ofisimize ulaşın, başvurunuzu başlatın

Cumhuriyet Meydanı

İzmir Cumhuriyet Medyanı Pasaport vapur iskelesinin karşı sokağındayız.


  • Pasaport İskeleye 2 dk yürüme mesafesinde
  • Cumhuriyet Meydanı'na 150 metre
  • Taksi dolmuş ile rahat ulaşım